944 gösterim
14,52 viral puan

14 Yaşındaki Kıza Odunlukta Tecavüz Etti

Adana'da, sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta tanışıp arkadaş olduğu 14 yaşındaki kıza odunlukta tecavüz ettiği öne sürülen zanlı, tutuklandı. Zanlı, savunmasında tecavüzü reddetti, "Rızasıyla birlikte olduk." dedi.

ANNE-BABASI BOŞANDI, KIZ ÇOCUĞUNU TEYZESİ YANINA ALDI

Edinilen bilgiye göre, 14 yaşındaki kız çocuğu M.İ.A.'nın anne ve babası şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşandı. İddiaya göre, anne kızına bakamayınca teyzesi kız çocuğunu yanına aldı.

FACEBOOK'TA TANIŞTILAR, ODUNLUKTA TECAVÜZ ETTİ

Bu arada M.İ.A. mahalleden Ferman S. (23) ile sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta tanışarak arkadaş oldu. M.İ.A. teyzesi İzmir'e gittiği sırada Ferman S. ile buluştu.

Ferman S. kız çocuğunu evlerinin damındaki odunluğa götürüp burada tecavüz etti.

TECAVÜZÜ REHBER ÖĞRETMENE ANLATTI

Daha sonra da kız çocuğu evine geldi. Teyzesi ise İzmir dönüşünde yeğeninde bir tuhaflık olduğunu fark etti. Ancak kız çocuğu durumu teyzesine anlatmadı. Daha sonra rehberlik öğretmeni de kız çocuğunda bir değişiklik olduğunu düşünerek yanına çağırdı. Kız çocuğu yaşadığı tecavüz olayını öğretmenine bir bir anlattı. Bunun üzerine öğretmen olayı polise bildirdi.

TECAVÜZÜ REDDETTİ, "RIZASIYLA BİRLİKTE OLDUK" DEDİ

Polis ise Ferman S'yi gözaltına aldı. Zanlının savunmasında, kız çocuğuyla arkadaş olduğunu doğrulayıp tecavüz etmediğini, kızın kendi rızasıyla birlikte olduğunu söylediği öğrenildi. Sorgusu tamamlanarak adliyeye sevk edilen Ferman S., çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Kız ise devlet korumasına alınarak psikolojik destek verilmeye başlandı.
TubittumA.Ş 26.04.2015 saat 17:54
  1. 1.

  • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

  • Toplam Viral: 6 gösterim
  • Toplam Seed: 65 gösterim
  • Toplam Direkt: 873 gösterim
  • Viral Puan: 14,52