1.256 gösterim
8,72 viral puan

Van da Kız pansiyonu ve yurt - Tuba kız pansiyonu

Van'da yurt ve pansiyon
Hayatın tek bir gerçeği vardır. O da insanlara yardımcı olmaktır.
Yurt için iletişim: 05336586379
TubittumA.Ş 28.07.2015 saat 19:36
 1. 1.

  Tuba Kız Pansiyonu ve Yurdu İletişim: 0533 658 63 79 http://www.vantubakizpansiyonu.com Beşyol. Eski Devlet Hastane karşısı. Hastane Cad. Sağlık İş Mrk. No:01

  Saatlerimiz ayarlayarak Van’da kız pansiyonlarını aramaya koyulduk. Neden mi? Bayan personelimize kalacak yer ve yeni kayıt yapacak kız öğrencilere, günübirlik kalacaklara bilgi vermek amacı ile bir nevi teftişe çıktık. Ara sokaklarda gezdik. Biraz daha gezdik. Ve az daha gezdik. Sonunda çarşının tam göbeğinde ve gözümüzün önünde olan yurt ve pansiyonu bulduk. Eee o yorgunluğun üstüne koşa koşa kapıya doğru yol aldık. Kapı noktasında gözümüze çarpan sistemler ve tepemizde bizi dikizleyen kamera ile karşılaştık. Kapı zilini ara vermeden çaldık. Bir baktık ki zilin üstünde elektronik sistem vasıtasıyla “kim olduğunuzu öğrene bilir miyim?” dedi. Bizde “kız öğrencilere ve arkadaşlarımıza uygun ve ferah yurt ya da pansiyon bakıyoruz.” Dedik. Ve ardından kapı açıldı. Ama kapıda güvenlik görevlisi her duruma karşı sağlık önlemini ve aramasını yaptıktan sonra üst kata doğru çıktık. Karşımıza yurt yöneticisi Sayın Tuba ORHAN çıkıverdi. Koltuklara oturduk. Arkadaşlarımızın odaları gezmesi neticesinde çay ve ikramlar eşliğinde röportaj yapmaya kalkıştık. Müsaade alındıktan sonra ilk soruyu yönelttik.

  Tuba kız yurdu ve pansiyonunu bize anlatır mısınız?

  -Tabi. Öncelikle Hoş geldiniz.
  -Hoş bulduk.
  -Yurdumuz; modern binasında öğrencilere en iyi hizmeti vermektedir. Konumu itibariyle her yere rahat ulaşım imkânı sunulmaktadır. Yurdumuz, 160 kişilik kapasiteli olup 24 saat sıcak su, etüt salonu, çamaşırhanesi, yemekhanesi, TV odası, Sınırsız internet imkânı, 1 kişilik, 2 kişilik, 4 kişilik, 6 kişilik, odalarla kız öğrencilere ve günübirlik kesime hizmet vermektedir. Yurdumuz, alışveriş merkezlerine ve araç duraklarının merkezinde olması konaklayanlara avantaj sağlamaktadır. Yurdumuzun, depreme dayanıklılık raporu bulunmaktadır. Ayrıca 24 saat yetkili kişinin yurtta olması kalanların kendilerini daha güvende hissetmelerini sağlamaktadır. Demesiyle ikinci soruyu personelimiz sormaya başladı.

  Amacınızı öğrene bilir miyim?

  -Amacımız: evinizdeki güveni ve huzuru yaşatmak. Dedi.

  SONUÇ:

  Mükemmel bir ortam,
  Kendi evinizdeki güveni kendiniz keşfediyorsunuz.
  Çarşı merkezine yakın,
  Ful donanım ve ilgi alaka,
  Yemekhane, Çamaşırhane ve bir çok imkanlarının olması,
  Güler yüzlü ve kendi kardeşleri gibi yakın olmaları,
  Sıkı güvenlik ve rahat ortam olması…
  Anlayacağınız
  iyi bir yurt ve pansiyon için, iyi bir TUBA KIZ PANSİYONUNA gelin diyerek, tavsiyelerimizi %100 sunuyoruz.
  Röportaj yapılan yurdun iletişim bilgilerini üst bölümde yer verdik.

  Sağlıcakla kalın.

  Haberself ve Tubittum
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 4 gösterim

 • Toplam Viral: 175 gösterim
 • Toplam Seed: 144 gösterim
 • Toplam Direkt: 937 gösterim
 • Viral Puan: 8,72