456 gösterim
45,60 viral puan

Antalya Uçak Bileti Satın Al

İnsanlar seyahat etme gereği duyduğunda uçak bileti alarak hem ekonomik hem de konforlu bir ulaşım sağlamaktadır. Günümüzde özel havayolu taşımacılık şirketlerinin sayısının artmasıyla birlikte uçak bileti fiyatları da ekonomik olmaya başlamıştır. Bu sayede insanlar ulaşım amacıyla havayolu taşımacılığını tercih edebiliyor. Herkesin bütçesine uygun uçak bileti bulmak mümkün hale gelmiştir. Ulaşım yapmak istediğiniz şehre ait bilet sorgulaması için seyahat acentesine gitmenize gerek bulunmuyor. İnternet erişiminin olduğu her yerden online uçak bileti web sitelerine giriş yapabilir, buralardan istediğiniz şehre ait uçak bileti sorgulamasını yapabilirsiniz. Ayrıca gidiş tarihiniz belliyse tarihten birkaç hafta önce internet üzerinden ucuz uçak bileti de bulma ihtimaliniz yüksektir.
TubittumA.Ş 11.06.2016 saat 11:30
  1. İnsanlar seyahat etme gereği duyduğunda uçak bileti alarak hem ekonomik hem de konforlu bir ulaşım sağlamaktadır. Günümüzde özel havayolu taşımacılık şirketlerinin sayısının artmasıyla birlikte uçak bileti fiyatları da ekonomik olmaya başlamıştır. Bu sayede insanlar ulaşım amacıyla havayolu taşımacılığını tercih edebiliyor. Herkesin bütçesine uygun uçak bileti bulmak mümkün hale gelmiştir. Ulaşım yapmak istediğiniz şehre ait bilet sorgulaması için seyahat acentesine gitmenize gerek bulunmuyor. İnternet erişiminin olduğu her yerden online uçak bileti web sitelerine giriş yapabilir, buralardan istediğiniz şehre ait uçak bileti sorgulamasını yapabilirsiniz. Ayrıca gidiş tarihiniz belliyse tarihten birkaç hafta önce internet üzerinden ucuz uçak bileti de bulma ihtimaliniz yüksektir.
    Bilet satış web sitelerinden ya da havayolu taşımacılığı acentelerinden aldığınız biletinizle ilgili check-in yaptırmanız gerekmektedir. Bu işlem uçakta oturacağınız yeri belirtmenizin gerektiği, kimlik bilginizin doğrulandığı, uçağa biniş kartının verildiği bir adımdır. Check-in işlemleri uçuş firmasının online işlemlerinden de yaptırabilmektedir. İşlemler sonrasında havaalanına gidildikten sonra yalnızca biletinizi alabilirsiniz. Online işlemlerden biletinizi onaylattıktan sonra havaalanından biletinizi alırken bagaj teslimatı da yapmaktasınız. Check-in işlemlerinizi havaalanında yapmak istediğinizde uçuştan en az 1 saat önce havaalanında olmalısınız. Bu süre işlemlerinizi tamamlamanız için yeterli olacaktır. Uçak biletinizi elinize aldıktan sonra üzerinde havaalanının hangi kapısından uçağa bineceğiniz, uçakta oturmanız gereken koltuk numaranız ve bagaj fiş bilgisi yazılı olacaktır. Bu bilgiler dahilinde uçağınıza ulaşabilirsiniz.
    Uçağınızın bulunduğu piste ulaşmak için güvenlik kontrolünden geçmeli ve uçuş kartınızın üzerinde yazılı olan kapıya yönelmelisiniz. Tüm kontroller sona erdiğinde uçağınıza geçebilirsiniz. Büyük piste sahip olan havaalanlarında havaalanı otobüsleriyle uçağa servis yapılmaktadır. Uçağa ulaştıktan sonra kabin bagajınız varsa koltuk üzerindeki dolaba bagajınızı yerleştirmelisiniz. Uçuş süresince uymanız gereken kurallar, uçağın havalanma ve varış saati, ulaşımın yapılacağı şehrin hava durumu kaptan pilot tarafından anons edilecektir. Örneğin Antalya uçak bileti almak istiyorsanız, internet üzerinden yapacağınız en uygun fiyatlı uçak biletini aldıktan sonra tüm bu kurallar dahilinde uçuş gününe hazırlıklı olmalısınız. Uçuş tamamlandıktan sonra uçağın kapısı açılır ve bagajın verileceği salona ilerlenir. Bagajınız geldikten sonra şehre giden servis araçlarını tercih edebilirsiniz. Tüm bu bilgiler dahilinde ilk uçak yolculuğunuzdan sonra bütün aşamalara adapte olmuş olacaksınız.

  • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

  • Toplam Viral: 1 gösterim
  • Toplam Seed: 10 gösterim
  • Toplam Direkt: 445 gösterim
  • Viral Puan: 45,60